APIE MUS

UAB “BŪSTKAITA“ – tai nekilnojamo turto bendrovė, kuri jau keletą metų sėkmingai vysto savo veiklą Lietuvoje perkant bei parduodant įvairius nekilnojamo turto objektus. Tarpininkaudama vertinant, perkant, parduodant, nuomojant nekilnojamą turtą, konsultuojant nekilnojamo turto klausimais UAB „Būstkaita“ įgijo didžiulį klientų pasitikėjimą. Įmonė, visuomet atsižvelgdama į klientų norus, sėkmingai suformuoja ir sudaro sandorius, kurie leidžia klientui sutaupyti ir jaustis patenkintam.  Kompanija siekia būti viena iš lyderių Lietuvoje nekilnojamo turto sektoriuje, todėl visuomet investuoja į darbuotojų profesionalios kvalifikacijos kėlimą, atsižvelgia tiek į Lietuvos, tiek ir į užsienio nekilnojamojo turto rinkas bei jų tendencijas keistis.

KODĖL MES?

Individualius sprendimus ir skirtingas strategijas siūlantys profesionalūs įmonės brokeriai Jums padės vertinant kilnojamą, nekilnojamą turtą bei perkant, parduodant ar nuomojant būsto objektus, komercines patalpas, sklypus. Įmonės darbuotojai yra pasirengę padėti Jums sutaupyti laiko ir pinigų, profesionaliai konsultuoti, rasti sprendimus, kurie Jums yra ypatingai svarbūs norint pirkti/parduoti, nuomoti savo būstą, sklypą ar komercines patalpas greitai ir be jokio vargo.

MŪSŲ IR JŪSŲ MISIJA

UAB “BŪSTKAITA“ ir jos klientų MISIJA – rasti bendrus interesus bei tikslus, siekti jų ir gauti abipusę naudą. Įmonė myli savo klientus ir eina tuo pačiu keliu – išvien. Kompanija džiaugiasi savo klientais, nes jie yra turintys savo vertę, atviri netradiciniams sprendimams, mielai bendradarbiauja ir klausosi ekspertų patarimų. UAB „Būstkaita“ kompanija atsakingai investuoja į bendravimo santykius su klientu, todėl siekti bendros MISIJOS ir ją pasiekti yra kur kas lengviau. Misijos tikslas – surasti klientams butą, namą, sandėlį ar kitą nekilnojamą turtą pigiau ir geresnėmis sąlygomis nei kiti.

SUSISIEKIME!

Kviečiame susisiekti su mumis ir susitarti dėl susitikimo vertinant, perkant, parduodant ar nuomojant Jūsų nekilnojamą turtą.

Esame draugiški ir paprasti  Susisiekime +370 633 66112

Savo klientams siūlome perkraustymo paslaugas ypatingomis kainomis, plačiau apie teikiamas paslaugas: www.kraustytis.lt

bustkaita-melynas logo