Vejos pjovimas ir priežiūra Šiauliuose

Vejos pjovimas ir priežiūra Šiauliuose

Šios 2017 metų vasaros pradžioje UAB Būstkaita pradėjo teikti naują paslaugą – Vejos pjovimas ir priežiūra Šiauliuose. Daugelis juridinių asmenų yra įsigiję nekilnojamo turto – žemės sklypų, tačiau jų visiškai neprižiūri ir Vejos pjovimas bei priežiūra jiems nebuvo aktuali iki šiol. Tačiau rūpintis žemės sklypu yra viena iš pareigų, tad atsiradus šios paslaugos poreikiui, tiesiog buvo nuspręsta padėti klientams išspręsti šią problemą ir sutaupyti jiems laiko. Mūsų įmonė yra pasiruošusi už sutartą atlygį Jūsų sklype pjauti veją, prižiūrėti aplinką ir puoselėti ją reguliariai.

Nė vieno kliento nesužavėsite pakvietę užsukti į biurą, kurį supa ataugusi, netvarkinga veja. Laimei, nuo šiol Jūsų aplinkos tvarkymu gali pasirūpinti mūsų įmonė UAB „Būstkaita“.
Mes teikiame ne tik perkraustymo, bet ir vejos, žolės pjovimo, medžių pjovimo bei genėjimo paslaugas Jūsų sklype.
Tvarkingai nupjauta veja, žolė prisideda formuojant teigiamą ir patrauklų įmonės, prekybos centro įvaizdį. Be to, taip užkertamas kelias plisti erkėms.
UAB „Būstkaita“ greitai ir kokybiškai atlieka vejos, žolės pjovimo, genėjimo darbus. Mūsų technikos arsenale – ir traktoriai, ir žoliapjovės, todėl galime sutvarkyti įvairaus ploto žaliąsias teritorijas. Naudojantis mūsų paslaugomis, neteks sukti galvos dėl žolės pjovimo technikos priežiūros, eikvoti pinigų jos remontui, papildomai samdyti darbuotojus.
Svarbu šį darbą patikėti specialistams, nes veją arba žolę pjaunant neprofesionaliai, nebus nei naudos, nei grožio, pavyzdžiui, reikia žinoti, kokiu aukščiu pjauti žolę. Jeigu ji bus nupjauta per žemai, gali atsirasti samanų (ypač tose vietose, kur auga medžiai), o jeigu per aukštai – žolė ataugs netolygiai.
Ne tik tvarkome veją, žolę, bet ir genėjame medžių šakas, pjauname senus, ligotus, pavojų aplinkiniams keliančius medžius. Savo paslaugas teikiame ir nedidelių privačių valdų savininkams.
Dirbame visoje Šiaulių apskrityje ir už jos ribų. Savo teikiamas paslaugas atliekame kokybiškai, atsakingai, profesionaliai bei nebrangiai.

Vejos pjovimas ir priežiūra, senų, ligotų, pavojų aplinkiniams keliančių medžių pjovimas Šiauliuose. Susisiekti: +370 633 66112

Daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas skaitykite ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *