Sena lova, spinta, komoda – jų atsikratyti padės Būstkaita

Sena lova, spinta, komoda – jų atsikratyti padės Būstkaita

„Kovas buvo ramus mėnuo, o balandį pasipylė skambučiai. Matyt, išlindusi saulutė atkreipė žmonių dėmesį į senus, nenaudojamus ir apdulkėjusius daiktus“, – sako „Būstkaitos“ vadovas Žydrūnas Klusas ir pasakoja, kaip šių daiktų atsikratyti:

– Pavasaris mums – užimtas metas. Sulaukiame daug prašymų išvežti senus baldus, seną buitinę techniką, ypač televizorius. Tiesa, mus rečiau iškviečia pagyvenę žmonės – dažniausiai skambina jų vaikai, anūkai.

Vyresnio amžiaus žmonėms sunku skirtis su daiktais. Bet tik iš pradžių. Kai daiktus išvežame, jiems skaudu, tačiau kai jų nebėra, apsidžiaugia – pamato, kaip gražiai gyvena, koks erdvus jų būstas.

Iš tiesų, visuomet patariame žmonėms nekaupti daiktų, juo labiau kad šiais laikais nėra taip sudėtinga jų įsigyti. Nereikalingi baldai, buitinė technika ne tik užima vietą, kurią būtų galima panaudoti kur kas efektyviau, bet ir sukuria nešvaros namuose pojūtį. Pavyzdžiui, senos spintos prisisunkia drėgmės, jose kaupiasi pelėsis, veisiasi kandys.

Be to, turėkite omenyje, kad kaupiami daiktai kada nors taps našta jūsų vaikams, anūkams. Neretai tenka tvarkyti paveldėtus būstus – kokius įspūdingus kiekius daiktų išvežame iš, atrodo, ne tokio jau ir didelio dviejų kambarių buto.

Teikiame ne tik daiktų išvežimo, bet ir perkraustymo paslaugas. Tai pat tvarkome aplinką.

UAB „BŪSTKAITA“

Tilžės g. 52, Šiauliai. Tel. 8 646 18 718.

El. p. info@bustkaita.lt, www.bustkaita.lt.

Šaltinis: etaplius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *