Kraustymo paslaugos visoje Lietuvoje pigiau

APIE MUS

UAB „Būstkaita“ – tai kraustymo paslaugų kompanija su didele patirtimi, kuri siekia kiek įmanoma labiau palengvinti kliento vargus perkraustant savo turtą į kitą butą, namą, biurą, sandėlius ar kitas patalpas. Kadangi mūsų teikiamos kraustymo paslaugos atliekamos yra nebrangios ir rinkoje esame ne naujokai, mūsų įmonės kraustymo specialistai išmano visus kraustymo ypatumus. UAB „Būstkaita“  įmonės darbuotojai – kvalifikuoti kraustymo specialistai, puikiai išmanantys savo darbą, kurie užtikrina sklandų klientų turto perkraustymą. Visuomet vertiname savo klientus bei jų norus, todėl vis didėjantis klientų skaičius įrodo, jog esame reikalingi kraustymo specialistai. Mūsų įmonės kraustymo bei pakuotojų komanda operatyviai ir profesionaliai paruoš Jūsų asmeninį turtą, baldus, buitinę techniką, drabužius, daiktus, sunkius įrenginius, sunkius pianinus, fortepijonus ar kitus muzikos instrumentus saugiam transportavimui. Operatyviai pristatę į Jūsų pageidaujamą vietą baldus surinksime, buitinę techniką sumontuosime, daiktus išpakuosime, sudėliosime juos į vietas.

Savo paslaugas teikiame šiuose miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai, Tauragė, Pakruojis, Joniškis, Alytus, Raseiniai, Kelmė, Kuršėnai, Plungė, Telšiai, Jonava ir kiti.

Kraustome biurus, įrangą, daiktus ir užsienyje – pagrindinės užsienio šalys yra Latvija, Estija, Didžioji Britanija, Belgija, Prancūzija.

Mūsų įmonės šūkis: Kraustymosi sunkumai – mums malonumai! Savo klientams esame pasirengę sumažinti kylančią įtampą ar stresą, nepatogumą kraustymosi metu. Kraustymo paslaugos atliekamos greitai, lanksčiai ir kokybiškai.

Mes drąsūs, nebijome iššūkių, todėl esame visuomet pasirengę Jums padėti įsikuriant naujuose namuose!

Dėmėsio, pradėjome teikti naują paslaugą – Vejos pjovimas, senų, ligotų medžių pjovimas Šiaulių mieste bei Šiaulių rajone. Daugiau apie paslaugą: http://bustkaita.lt/kraustymas/vejos-pjovimas-ir-prieziura-siauliuose/

Susisiekite ir gaukite specialų pasiūlymą: +370 633 66112

Pas mus kraustymo paslaugos tiesiog pigiau!

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose | Perkraustymo paslaugos Vilniuje | Perkraustymo paslaugos Kaune | Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje | Perkraustymo paslaugos Panevėžyje | Perkraustymo paslaugos visoje Lietuvoje.

bustkaita-melynas logo