Būsto paruošimas remontui svarbus uždavinys

Būsto paruošimas remontui svarbus uždavinys

Kaip galima palengvinti remonto ir perkraustymo darbus, pasakoja UAB „Būstkaita“ direktorius Žydrūnas Klusas:

– Remonto darbai dažniausiai vykdomi ne dėl didelio malonumo ar noro pakenkti kaimynams, o dėl būtinybės. Daug senų, sovietmetį menančių butų akivaizdžiai reikalauja modernesnio, šviežesnio požiūrio, todėl prie jų labai dažnai prisiliečia remontui paruošiančių ar juos vykdančių specialistų rankos.

Įmonė „Būstkaita“ Šiauliuose ir visoje Lietuvoje žinoma kaip perkraustymo paslaugas teikianti bendrovė. Gyventojams padedame įsikurti naujuose namuose, pervežame jų daiktus, baldus, drabužius, net muzikos instrumentus. Viską kruopščiai supakuojame ir išpakuojame, kad nei viena smulkmena nenukentėtų, jei reikia – net sumontuojame įvairią techniką.

Bet tai dar ne viskas. Pagal užsakovų norus remontui paruošiame būsto sienas, grindis, išnešame įvairius rakandus, baldus ir pan. Dažniausiai klientai pageidauja palikti plikas sienas, kad būtų galima iškart pradėti remonto darbus.

Nors konkrečių remonto darbų nevykdome, galime pasirūpinti statybinių medžiagų užnešimu, pvz., gipskartonio plokščių, plytelių ir pan. Labai dažnai jų užnešimas sukelia aibę problemų tiek statybininkams, tiek šeimininkams.

Taip pat žmonėms padedame atsikratyti senais, įgrisusiais daiktais. Juos surenkame ir išvežame utilizuoti. Smagu, kad žmonės sąmoningėja ir senus baldus, buitinę techniką vis rečiau palieka prie konteinerių.

Šaltinis: etaplius.lt

Daugiau informacijos apie perkraustymo paslaugas rasite čia: www.kraustytis.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *