Perkraustymo paslaugos | Kraustymo paslaugos visoje Lietuvoje

UAB „BŪSTKAITA“ – tai profesionalaus perkraustymo Lietuvoje pavyzdys. Mūsų įmonės pakuotojų komanda operatyviai ir profesionaliai paruoš Jūsų asmeninį turtą, baldus, buitinę techniką, drabužius ar netgi muzikos instrumentus saugiam transportavimui. Pristatę į Jūsų pageidaujamą vietą baldus surinksime, buitinę techniką sumontuosime, daiktus išpakuosime ir sudėliosime juos į vietas. Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos ne tik Šiaulių mieste, bet ir visoje Lietuvoje: daiktų kraustymas, baldų pervežimas, butų, namų perkraustymas, pianinų pervežimas, globos įstaigų ligonių ar neįgalių asmenų pervežimas, jų įrangos transportavimas.

Perkraustymo paslaugos atliekamos profesionaliai, perkraustomi baldai, buitinė technika, įrenginiai yra apdraudžiami draudimu.

Perkraustymo paslaugos Šiauliuose | Perkraustymo paslaugos Vilniuje | Perkraustymo paslaugos Kaune | Perkraustymo paslaugos Klaipėdoje | Perkraustymo paslaugos Panevėžyje | Perkraustymo paslaugos visoje Lietuvoje.

MŪSŲ KLIENTAI

UAB “Būstkaita” įmonės teikiamų paslaugų klientai – fiziniai ir juridiniai asmenys. Dirbame tiek su butų, individualių namų savininkais, tiek su didžiausiomis ir įvairaus profilio Lietuvos įmonėmis. Kasmet vis didėjantis klientų ratas mus daro stipresniais, profesionalesniais už mūsų konkurentus, kadangi mes visuomet investuojame į konkurencinius pranašumus atsižvelgdami į klientų norus bei pageidavimus. Investicijos į įrenginius, kurie leidžia transportuoti ir perkraustyti didžiagabaritinius, sunkiasvorius, pavojingus ar kitus specifinės paskirties krovinius laiptais, paprastose ar sunkiai prieinamuose vietose, mūsų kraustymo paslaugų klientams suteikia besąlygišką pasitenkinimą. Klientų dažniausiai pasirenkamos paslaugos: ofisų perkraustymas, biurų kraustymas, parodų perkraustymas, sandėlių perkraustymas, muzikos instrumentų pervežimas, pakavimo į dėžes paslaugos, nestandartinių įrenginių pervežimas – perkraustymas, archyvų perkraustymas.

KRAUSTYMO PASLAUGŲ KAINOS, KURIOS ŽAVI

Klientų lojalumą itin vertiname. Savo klientus pažįstame, todėl žinome jų norus bei pageidavimus. Dažniausiai mūsų įmonės darbuotojai savo klientus pasitinka tardami jų vardą. Patirtis rodo, jog puikiai aptarnautas klientas visuomet sugrįžta. Mūsų įmonės klientas yra visuomet teisus, todėl jis mums ir yra reikalingas. Už klientų lojalumą mes visuomet atsidėkojame ypatingomis nuolaidomis, kurios sužavi ir kviečia jį pasinaudoti mūsų teikiamomis kraustymo paslaugomis vėl ir vėl.

JŪS GALITE MUMIS PASITIKĖTI

Mūsų klientai visuomet lieka patenkinti, kadangi daugiametė įmonės kraustymo paslaugų patirtis užtikrina sklandų ir kruopščiai atliekamų paslaugų kokybę. Mes nebijome nei krovinių dydžio, nei jų svorio, nei jų vertės, kadangi visas mūsų įmonės klientų perkraustomas turtas yra apdraustas draudimo kompanijos. Todėl klientams belieka tik mėgaustis mūsų teikiamų perkraustymo paslaugų kokybe, sutaupytu laiku bei užtikrintumu, jog mes visapusiškai pasirūpinsime kraustomais kroviniais. Savo klientus mes labai mylime ir esame dėkingi už jų pasitikėjimą.

logo-melynas2

PASLAUGOS

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

PERKRAUSTYMO PASLAUGOS

MUZIKOS INSTRUMENTŲ/ SCENINĖS ĮRANGOS PERVEŽIMAS

PIANINŲ, MUZIKOS INSTRUMENTŲ/ SCENINĖS ĮRANGOS PERVEŽIMAS

OFISŲ PERKRAUSTYMAS

OFISŲ PERKRAUSTYMAS

ĮRENGIMŲ PERVEŽIMAS

ĮRENGIMŲ PERVEŽIMAS

PARDUOTUVIŲ/SANDĖLIŲ PERKRAUSTYMAS

PARDUOTUVIŲ/SANDĖLIŲ PERKRAUSTYMAS

KITOS KRAUSTYMO PASLAUGOS

KITOS KRAUSTYMO PASLAUGOS

PARODŲ PERKRAUSTYMAS

PARODŲ PERKRAUSTYMAS

kraustytis.lt

BŪSTKAITA NAUJIENOS

KAIP MUS RASTI